MINUST

Mina ja glitter tätoveeringud

Tere!


Mina olen Reelika, glitter tattoode suur fänn! Aitäh, et oled jõudnud Viu Glitter Art kodulehele ehk minu “väikese beebi” juurde, mida vean suure elevusega. Oled siia väga oodatud!

 

Idee teha sädelevaid kehakaunistusi oli enne tegudeni jõudmist minu peas idanenud juba umbes aastakese. Nägin kui palju rõõmu üks väike glitter tätoveering lastele toob ning tundsin, et tahan proovida igapäevatööst midagi täiesti erinevat. Mind huvitas (ja samal ajal ka hirmutas) mõte tegeleda ettevõtlusega ning kõige selle juurde kuuluvaga. 

 

Esmalt muidugi kõhklesin ning lükkasin nii ettevõtte tegemist kui ka glitter tätoveeringute teenuse pakkumist aina edasi. Juhuse tahtel sattusin 2022. aasta suvel kokku ägedate ja inspireerivate inimestega, leidsin sügavalt sisimast üles oma enesekindluse ning hakkasin suure motivatsiooniga pihta! 

 

Olen nii-nii rõõmus, et saan erinevatel sündmustel väikeseid ja suuri külalisi rõõmustada ja neile oma tööga justkui väikese kingituse mälestuseks jätta. Seega kui ka Sina soovid kutsuda mind oma üritusele nahasõbralikke ning kauapüsivaid glitter tätoveeringuid tegema, kirjuta mulle info@viuart.ee ning paneme plaani paika!

 

Reelika

Viu Glitter Art meedias

Pilvebüroo intervjuu

2022. aasta sügisel tegi Pilvebüroo enda Facebooki grupis minuga lühikese intervjuu🙈 

 

Mul on alati veidi kummaline endast rääkida, aga see oli tore võimalus glitter tätoveeringuid laiemale publikule tutvustada. Loodan, et läbi info levitamise saadakse teada, et nahasõbralikud ning kauapüsivad särapildid on imeline viis iga üritus meeldejäävamaks muuta!

Lisatulu podcast

2023. aasta kevadel sain võimaluse käia Kristi Saare “Lisatulu podcastis” rääkimas enda ettevõtlusteekonnast ning Viu Glitter Art-i loomisest.


See oli suurepärane kogemus, kuid samas ka korralik eneseületus!


Kui soovite minu ja Kristi naerupahvakuid ja jutustamist kuulata ning lisaks täpsemalt teada saada, kuidas glitter tätoveeringute tegemisega alustasin,  leiate podcasti SIIT!

"Aitäh Sulle! Laps ja külalised olid tattoode üle nii-nii õnnelikud ning võrdlesid neid omavahel veel pärast Sinu lahkumist!"

Krista ja Katleen